تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Lil Tanks – PC

Lil Tanks یک بازی تیرانداز پیمایشگر است که شما را در کنترل یک مخزن نمونه اولیه قرار می دهد – دفاع از بشریت از بی رحم بیگانه به نام The Cuur. به عنوان آخرین امید زمین، شما باید تانک خود را با قدرت های منحصر به فرد ارتقا دهید و انفجار بیگانگان را به جایی که آنها آمده است! بالا رفتن از طریق نابودی Cuur و به دست آوردن ارتقاء دائمی دائمی. با تکمیل اهداف و اتمام کمپین، تانک های متعدد را باز کنید. بقای نژاد بشر در دستان شماست! کمپانی بازی سازی Lead Money Games یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Lil.Tanks.center

مشخصات بازی Lil Tanks:نام بازی :  Lil Tanksپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :Lead Money Gamesمنتشر کننده :Lead Money Gamesسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Lil Tanks

لینک دانلود