تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Locoland – PC

بازی Locoland یک بازی استراتژیک زیبا برای علاقه مندان به بازی هایی در این سبک است. دنیای رنگارنگ دیوانه یک سیاره فوق العاده. گیاهان عجیب و غریب، مناظر عجیب و غریب! در این شرایط غیر معمول، تمدن بخار روبات ها بوجود آمد. اما هیچ صلحی وجود ندارد. رباتها در حال جنگ هستند. روز و شب، باران و خرابی آب و هوا، آتشفشان و برف. هیچ چیز نمی تواند قطارهای زرهی را که به منظور مبارزه بی رحمانه به سوی یکدیگر می آیند متوقف کند. شما باید اقتصاد خود را با استفاده از منابع داده شده توسعه دهید و از حملات مخلوقات مخالفین مختلف و نیروهای عنصری رهایی یابید. این کار با این واقعیت پیچیده می شود که لوکوموتیو ها تنها می توانند با راه آهن حرکت کنند. اما هدف اصلی شما فقط دشمن نبرد نیست. پس از سفر طولانی و دشوار شما به چه چیزی رسیدید؟ این در پایان ماموریت شما مشخص خواهد شد.

سایر مشخصات بازی: این بازی برای همه چالش برانگیز است. گیمرها از مراحل دشواری باید عبور کنند. آرامش در این بازی با آهنگ بی نظیر آن باعث تمرکز هرچه بیشتر بازیکنان می شود. پلتفرم این بازی به گونه ای است که می تواند هر گیمری را با هر سبکی که علاقه مند است، تا ساعت ها سرگرم نگه دارد. این بازی مراحل مختلفی دارد که در ابتدا به آسانی پیش می رود. اما ادامه راه به همین راحتیها هم نیست! بازیکن باید تلاش کند تا بتواند مراحل مختلف را به گونه ای به اتمام برساند که بیشترین امتیاز را از آن خود نموده و بتواند خود را در مراحل سختی که پیش رویش است بیازماید. این بازی بسیار سرگرم کننده است. پس اگر شما نیز به این سبک از بازی ها علاقه مند هستید پس پیشنهاد می کنیم این بازی را از دست ندهید.

Locoland.center

مشخصات بازی Locoland:نام بازی :  Locolandپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : Gromada”,”Buka Entertainmentمنتشر کننده : Buka Entertainmentسبک بازی : استراتژیکنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Locoland

لینک دانلود