تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی LOGistICAL British Isles برای کامپیوتر

LOGistICAL یک بازی است با سبک استراتژیک که در محیطی جهان باز قرار دارد ،در این بازی شما با پازل ها دست و پنجه نرم می کنید به طوری که شما ارسال محموله ها در سرتاسر استرالیا را مدیریت می کنید تا ساخت و ساز شهر های مختلف همگی تمام شود ،تمامی این آنچه LOGistICAL British Isles ارائه می کند یک پازل بسیار بزرگ است در حالی که هر شهر یک تکه از از این پازل است ، بیش از 1000 شهر برای کامل کردن وجود دارند ، بسیاری از شهر ها تا حدی آسان هستند در حالی که برخی برنامه ریزی پیچیده می طلبند ،این کار ها را با ترتیب خودتان انجام دهید  و با تکمیل مناطق و قرارداد ها جایزه بگیرید .برخی محموله ها ساختشان آسان است در حالی که برخی دیگر را باید در صنایع ساخت.

ســایــر تــوضــیــحــات : یک بازی مدیریت شهر سازی و انجام پروژه های بزرگ است که به صورت یک پازل ساخته شده است ،هرچه بیش تر در استرالیا پیشروی کنید بیش تر استراتژی خواهید داشت، LOGistICAL British Isles حتی یک بخش صنایع تاریخی دارد که می تواند برای شما آموزنده باشد ، البته موضوعات بسیار بیش تری برای شما وجود دارند تا دل به این بازی ببندید ، شهر ها محموله هایی که برای آن ها می فرستید را مصرف می کنند ، کامیون های بزرگ برای حمل محموله های بسیار زیاد مناسب هستند اما نمی توانند به هر جایی بروند ، بسیاری از راه های خراب وجود دارند که نیاز به دریافت محموله هستند ،شما باید صنایع خود را تکامل دهید تا قدرت مانور بهتری داشته باشید ، در این میان انبار های محموله بسیار کاربردی خواهند بود، شما نمی توانید کامیون های خود را سوار بر پری های دریای به ان سوی آب ها بفرستید ،شما در فعالیت های  راه و ساختمان ، صنایع ، قرارداد در مناطق و استان ها برای یک گیمپلی مهیج ثبت نام می کنید !این بازی تمامی استرالیا را تحت پوشش قرار می دهد که شامل شهر های بزرگ و صنایع نیز می شود ، از Sydney شروع کنیدو راه خود را در مسیر ها و مناطق متفاوت بسازید و همه جا را آباد کنید .

*قبل از دانلود حتما سیستم مورد نیاز بازی را مشاهده کنید*

مشخصات بازی LOGistICAL :

سبک بازی :استراتژیک ، غیر جدیپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Sacadaمنتشر کننده : Sacadaلینک مرتبط : Steam

LOGistICAL - PC

The whole game is a huge puzzle while each town is its own little piece of puzzling. There are over 1,000 towns to complete.
Plenty of towns are easy enough. Some take complex planning. Do them in your own order. Get bonuses for completing regions and contracts.
Some cargoes are easy to get. Others you have to create in industries. Use existing industries and build your own.
The further you get from the start the more strategies you have to use.
Pimp up your trucks with bonuses. Last truck delivering gets the bonus.
The towns and map are to scale. Current or historical industry placement. You could even say that playing is educational.

لینک دانلود