دانلود بازی Lopp – PC

بازی Lopp یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های فکری است که در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی مطرح XoDupo تولید و توسط کمپانی ILLUMICORP منتشر گردید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی XoDupo یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: Lopp یک بازی آرامش بخش و گاهی اوقات استرس زا است. در این بازی شما نه تنها می توانید یک بازی واحد را پلی کنید، بلکه با دوستان خود رقابت کنید. در یک بازی تنها شما باید توپ را جمع آوری کنید تا نتایج بیشتری به دست آورید و در خط چند نفره برای برد از آنها استفاده کنید. چه کسی میتواند طولانیتر در این میدان بماند؟ این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد گه در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیارب از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Lopp.center

مشخصات بازی Lopp:نام بازی :  Loppپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : XoDupoمنتشر کننده : ILLUMICORPسبک بازی : فکرینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Lopp

لینک دانلود