تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی LSD – PC

بازی LSD یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های اکشن است که در سال 2017 توسط کمپانی بازی سازی مطرح FossettGaming تولید و توسط همین کمپانی نیز منتشر گردید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی FossettGaming یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: شما برای فرستادن مأموریت های سرکش در سراسر جهان برای پاک کردن هر گونه آزمایشات دولت ها آماده می شوید. اما به نظر نمی آید که همه چیز به برنامه ریزی برسد چرا که شما مجبور هستید برای زندگی خود با یک امید که شما آن را زنده خواهید کرد مبارزه کنید! استفاده از سلاح ها، تله ها و پرتاب ها را برای شکست دادن آلوده یا استفاده از منوی مهارت ها برای تبدیل شدن به برنده نهایی. دشمنان از مواد منفجره، حتی نامرئی شدن علیه شما استفاده می کنند.

LSD.center

مشخصات بازی LSD:نام بازی :  LSDپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : FossettGamingمنتشر کننده : FossettGamingسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

LSD

لینک دانلود