تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Madcap Castle – PC

Madcap Castle یک بازی گیج کننده و چالش برانگیز است. شما یک مگ را در یک تلاش برای بهبود حافظه و قدرت خود را در 150 سطح از یک قلعه پر از موانع، چالش ها و اسرار را کنترل کنید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Diel Mormac Games یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Madcap.Castle.center

مشخصات بازی Madcap Castle: نام بازی :  Madcap Castle پلتفرم : PC زبان :  انگلیسی سال انتشار :2017 شرکت سازنده :Diel Mormac Games منتشر کننده :IDJ Games سبک بازی :نقش آفرینی نوع فایل: ISO لینک مرتبط : STEAM

Madcap Castle

لینک دانلود