تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی MagiCat v1.10 – PC

در MagiCat بازیکنان را در تلاش برای بازیابی یک آثار دزدیده و کشف دنیای جادویی شگفت انگیز می گیرد. با استفاده از قدرت های شلاق، پرش بالا و سنگ  اندازی، همراه با اقلامی که می تواند به عنوان داستان پیشرفت باز شود، بازیکنان باید MagiCat را برای به دست آوردن مجدد دنیای از دست رفته تلاش کنند. بازیکنان در یک ماجراجویی به یاد ماندنی پر از هیجان و گیم پلی اعتیاد آور است. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Kucing Rembes یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

MagiCat.center

مشخصات بازی MagiCat:نام بازی :  MagiCatپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :Kucing Rembesمنتشر کننده :Toge Productions”,”Another Indieسبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

MagiCat

لینک دانلود