تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Magnificent Ships Volume 1 – PC

Magnificent Ships Volume 1, عاشقان کشتی! این مجموعه ای از شش ظاهر دقیق برای مشاهده در هر اتاق و در مقیاس کامل با هدست VR است. شما می توانید در امتداد عرشه خود قدم بزنید یا آنها را برای نگاه دقیق تر انتخاب کنید. مدل ها در یک اقیانوس زیبا ارائه شده با یک چرخه پویا در روز / شب که می توانید کنترل کنید نمایش داده می شود. هر کشتی شامل یک رویداد “عمل” است، که در آن توپ های توانائی آتش، کشتی های شاخک های زیر، غواصی های زیردریایی، و غیره فقط خارج از محدوده کشتی مدل سازی می شود. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی VROOM یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی برای اجرا شدن نیاز به عینک Virtual Reality دارد*

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

Magnificent.Ships.Volume.1.center

مشخصات بازی Magnificent Ships Volume 1:نام بازی :  Magnificent Ships Volume 1پلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2016شرکت سازنده :VROOMمنتشر کننده :VROOMسبک بازی :فکرینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Magnificent Ships Volume 1

لینک دانلود