تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Majotori – PC

Majotori روایت یک بازی کوچک اصلی است که روایت تعاملی را به یک بازی مسابقه ای اضافه می کند. اگر شما یک بازی از چیزهای nerdy را برنده شوید لاریات جادوگر آرزوی شما را انجام خواهد داد. اما اگر آن را از دست بدهید، به جای آن چیزی تاریک اتفاق می افتد. چقدر زندگی شما را با جهالت خود  خراب خواهد کرد؟ این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Majorariatto یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Majotori.center

مشخصات بازی Majotori:نام بازی :  Majotoriپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :Majorariattoمنتشر کننده :Majorariattoسبک بازی : ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Majotori

لینک دانلود