تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Make Sail v28.04.2018 – PC

به روز رسانی :

1397/02/15 نسخه جدید اضافه شد.

Make Sail قايق خود را بسازيد و با آن به اعماق آبهاي سرزمين ناشناخته برويد، در ميان امواج خروشان و بادهاي وزنده و طوفان هاي سهمگين جولان دهيد. با تغيير بادبان ها، دکلها، پروانه ها و جنس قايقتان شانس خود را براي غلبه بر خشم درياها امتحان کنيد. این بازی فیزیک واقع گرایانه را با یک محیط فوق العاده ترکیب می کند و تجربه یک بازی هیجان انگیز را برای کاربر فراهم می سازد. بازیکن در این بازی می تواند هرچیزی که می خواهد به قایق خود اضافه کند سپس از جزیره ای به جزیره دیگر برود. البته این سفر چندان هم آسان نیست، ماهی ها، موجودات ناشناخته دریا و حتی شرایط جوی نیز می توانند به راحتی شما را از مسیر خود منحرف کرده و حتی به کام مرگ بفرستند. برای مواجهه با این شرایط باید قایق خود را محکم تر و استوارتر بسازید. شرایط بازی شما را تشویق می­کنند تا خلاق باشید. قایقی با خلاقیت خود بسازید و آن را به آب بیاندازید و ذهن خود را در تحلیل شرایط محیط بسنجید.

سایر مشخصات: این بازی به گونه ه­ای طراحی شده است که تمامی موادی که شما در ساخت قایق خود از آنها استفاده میکنید دارای چگالی و جنس واقعی خود باشند تا بیش از پیش بر جذابیت بازی افزوده شود. بازیکن می­تواند چگالی و جنس به کار رفته در تک تک قطعات قایق خود را ببیند و رفتار آنها را در هنگام برخورد با آب و شرایط جوی مختلف تحلیل کند. شما در این بازی باید علاوه بر حفظ زیبایی و ضرافت قایق خود، از مقاوم بودن قایقی که روی آن سوار می­شوید نیز در مواجهه با طوفان­های سهمگین مطمئن شوید. با عبور از طوفان هاي سهمگين و جمع آوري امتياز، قايق خود را مقاوم تر کنيد تا بتوانيد سريعتر، قويتر و استوارتر از ميان امواج خروشان درياها عبور نماييد. هدف شما زنده ماندن در مسير طوفاني و مقابله با جانوران دريا براي يافتن مسيري جهت رسيدن به مقصد است.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Make.sail.center

مشخصات بازي Make Sail :نام بازي: Make Sailپلتفورم: PCزبان: انگليسيسال انتشار: 2018شرکت سازنده: Popcannibal, LLCمنتشر کننده: Popcannibal, LLCسبک بازي: اکشن، ماجراجويي، شبيه سازينوع فايل: ISOلينک مرتبط: Steam

Make Sail

لینک دانلود