تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Manipulated – PC

Manipulated, برای تکمیل بازی، باید به همان اندازه درخشان به عنوان انیشتین باشد که به عنوان زاکربرگ متمرکز شده و خلاق تر از داوینچی باشید. تنها با پرتاب موشک، استعداد مخفی شما و عقلانیتان در این آزمایش عمیق تر سفر می کنید … اما مراقب باشید که موشک ها دستکاری نشوند! این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Wolfray Entertainment یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی روی ویندوز 10 تست شده است و قابل اجراست*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Manipulated.center

مشخصات بازی Manipulated:نام بازی :  Manipulatedپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :Wolfray Entertainmentمنتشر کننده :Wolfray Entertainmentسبک بازی : نقش آفرینینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Manipulated

لینک دانلود