دانلود بازی Mary Le Chef Cooking Passion – PC

در Mary le Chef – Cooking Passion شما 60 سطح رستوران و 30 مرحله اضافی چالش را در 6 فصل جذاب لذت ببرید. 70 ظروف مختلف را آماده کنید و رستوران ها و منوهای خود را ارتقا دهید. در حالی که تمام دستور العمل های خوشمزه را پخت و پز می کنید، می توانید یک داستان شگفت انگیز را تماشا کنید. مری در شرکت حقوقی بزرگ کار می کند – و یک Vanderworth واقعی است، پدر و مادرش انتظار دارند که مری به عنوان وکیل حرفه ای موفق عمل کند. به جز، مری احساس می کند او خواستار متفاوت است – او را دوست دارد پخت و پز، و می خواهد به آشپز تبدیل شود! آیا مری شجاعت است که برای خودش ایستاده و قلبش را دنبال کند؟

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Mary.Le.Chef.-.Cooking.Passion.center

مشخصات بازی Mary Le Chef Cooking Passion:نام بازی :  Mary Le Chef Cooking Passionپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Cateia Gamesمنتشر کننده : GameHouseسبک بازی : شبیه ساز، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Mary Le Chef Cooking Passion

لینک دانلود