دانلود بازی Mass Effect Trilogy برای PS3

بازی Mass Effect Trilogy در سبک اکشن , نقش آفرینی می باشد که توسط استودیو Bioware ساخته شده و خود استودیو سازنده بازی را در سال 2012 برای پلتفرم PS3 منتشر کرده است . سری بازی Mass Effect در یک ورژن خیالی از کهکشان راه شیری در جریان می باشد کهکشانی که هر سیاره اش توسط نژادی خاص در سرتاسر آن پر شده است . جامعه ی کهکشان راه شیری آن را به 5 بخش مهم Attican Traverse , Inner and Outer Council Space , Alliance Space و Terminus Systems تقسیم بندی کرده است . سیاره ی زمین به عنوان یک سیاره ی قابل توجهی در قسمت سوم این عنوان اضافه شده است .

Mass Effect :

شماره ی اول این عنوان تنها نسخه ای بود که در سال 2007 به صورت اختصاصی برای Xbox 360 منتشر شد . ولی بعدها توسط استودیو Demiurge برای ماکروسافت و Edge of Reality برای PS3 منتشر گردید . کارکتر اصلی این عنوان Commander Shepard نام دارد که هدفش متوقف کردن Saren Arterius سرکش از ساخت و رهبری ارتشی از ماشین های sentient می باشد . در پی تعقیب Saren , شپرد درمی یابد که که تهدیدی خطرناک تر و جدی تر از او وجود دارد و آن ها Reapers هستند . Saren خود به تسخیر و بردگی آنها درآمده آنها هر 50000 هزار سال یک بار به کهکشان آمده و یک چرخه ی نابودی را پیاده می سازند .

Mass Effect 2 :

این شماره از بازی در سال 2010 منتشر شد برای اولین بار در آن سال انقلابی به پا شد زیرا کارگردان هنری این اثر اعلام کرد بازیکنان می توانند سیوهای خود را از نسخه ی شماره ی 1 به همراه داشته باشند زیرا تمام تصمیماتی که در قدیم گرفتند به صورت کاملا مستقیمی اثرگذار خواهد بود . حوادث بازی اثر جرمی 2 دو سال بعد از پایان شماره 1 آن می باشد به کلونی انسان ها حمله شده است و بدون باقی گذاشتن ردی از خود ناپدید گشته اند . شپرد در این نسخه با یک گروهی قدرتمند به نام Cerberus همکاری می کند تا مدارک مهمی در ارتباط با پیدا شدن آنها پیدا کند سرنخ ها آنها را به Collectors می برد آنها دشمن جدید این نسخه خواهند بود .

Mass Effect 3 :

بازی اثر جرمی 3 سومین و آخرین نسخه از Mass Effect Trilogy می باشد . در این شماره بالاخره Reaper ها بازگشته اند و شروع به از بین بردن کهکشان کرده اند . زمانی که آنها به زمین حمله کردند کاپیتان شپرد در آنجا بوده و مجبور به فرار شد . پس از فرار او باید هرچه سریع تر کل کهکشان را با خود همراه می ساخت تا در مقابل جدیترین خطر مقابله کنند . او با این کار نه تنها زمین را نجات می داد بلکه این چرخه ی نابودی کهکشان را برای همیشه از بین می برد .

لینک دانلود