تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی MazeMilitia v2.6 برای اندروید + مود

به روز رسانی :

1396/11/22 نسخه جدید اضافه شد.

MazeMilitia بازی MazeMilitia یک بازی به سبک اکشن و دشوار می باشد که به صورت چند نفره انجام می شود. این بازی به عنوان تکامل یافته ترین بازی تیراندازی آنلاین چند نفره می باشد که ارائه می شود. با دشمن های واقعی در سراسر دنیا درگیر شوید تا توانایی های تیراندازی خود را به دیگران نشان دهید. اکنون این بازی منحصر به فرد با قابلیت جنگ های آنلاین و LAN در سبک PvP  در اختیار شماست. در این بازی نه تنها قادرید هم بازی های خود را به صورت تصادفی انتخاب کنید، بلکه می توانید از دوستان خود دعوت کنید و با آنها تیم تشکیل دهید. لذت مبارزه و حمله های گروهی را در یک بازی آنلاین به خوبی بازی های آفلاین و سنگین تجربه کنید. وارد میدان شوید و به عنوان تیرانداز از ناحیه دید خود و یا سوم شخص از نمای بالا به پایین تیراندازی کنید و زاویه دوربین و دیدتان را تغییر دهید.

سایر مشخصات : شما در این بازی قادرید خودتان را با حالت های مختلف بازی به چالش بکشید و همان طور که آرزو دارید به عنوان تک تیرانداز در یک نبرد آنلاین ظاهر شوید. با مرگ روبرو شوید! هدف بگیرید و شلیک کنید و تا جایی که در توان دارید دشمن را نابود کنید. شما باید در لحظه لحظه بازی جان خود را نجات دهید تا کشته نشوید. یا بکشید یا کشته شوید! همچنین دارای قابلیت بازی سخت و دشوار می باشد که در آن صورت آسیب رساندن و کشتن دو برابر دشوار خواهد شد. بنابراین خود را مجهز به سلاح های قدرتمند کنید و جنگ خود را با سلاح گرم آغاز کنید و به عنوان تک تیرانداز با بهترین و به روزترین سلاح ها تیراندازی کنید. این بازی فوق العاده که در بی نظیر بودن آن شکی نیست محصول استودیوی XSQUADS Shooting Game می باشد که اکنون به صورت رایگان در اختیار شماست.

دانلود بازی MazeMilitia

ویژگی های بازی MazeMilitia :– دارای کنترل های آسان و دقیق– دارای گرافیک و صحنه های متحرک ویژه– دارای افکت های صوتی بسیار زیاد– قابلیت انتخاب محیط نبرد– به چالش کشیدن خود با بیش از 50 مرحله آنلاین و آفلاین– سلاح های پیشرفته و جدید– قابلیت استفاده از ماسک گازی و حتی مشاهده بمب های مخفی– و ده ها ویژگی منحصر به فرد در یک بازی!

MazeMilitia

لینک دانلود