تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Melody – PC

Melody تجربه VR موسیقی است که در آن کاربر نقش ابزار آفریقایی / مرکزی آمریکا: marimba، در محیط های مختلف؛ خلاقیت را با حضور شبیه سازی VR ادغام می کند. یک موتور صوتی با تاخیر کم اجازه می دهد تا بازیکنان در تجربه صوتی خود تجربه بسیار کمی را تجربه کنند. ما روی ایجاد یک ابزار شبیه سازی تمرکز کردیم که هر دو بیانگر و واقع بینانه است. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Verge of Brilliance LLC یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی برای اجرا شدن نیاز به عینک Virtual Reality دارد*

*دقت کنید که این بازی روی ویندوز 10 تست شده است و قابل اجراست*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Melody.center

مشخصات بازی Melody:نام بازی :  Melodyپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :Verge of Brilliance LLCمنتشر کننده :Verge of Brilliance LLCسبک بازی : شبیه سازنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Melody

لینک دانلود