دانلود بازی اندروید و آیفون Merge Dragons v1.5.0

به روز رسانی :

1399/08/12 نسخه v1.5.0 اضافه شد .

Merge Dragons

کشف اسرار اژدها ها در دنیایی رنگارنگ و جذاب پر از سحر و جادو که با شکستن تخم ها و بیرون آمدن اژدها های کوچک از داخل این تخم ها شروع می شود. وارد این دنیای جذاب شوید. چالش هایی که بر سر راه شما قرار میگیرد را خوب بررسی کنید. اسرار مخفی را کشف و تلاش کنید تا معماها را حل کنید. تمام علائم و نشانه ها را هوشیارانه بررسی کنید و با هم تطابق دهید و سرنخ ها را به دست آورید و پیش بروید. شما وارد دنیایی میشوید که شیاطین به آن حمله کرده اند. شکست دادن آن ها و نجات سرزمین بسته به قدرت جادویی شما دارد. شما باید با کشف تخم ها و تحریک آن ها اژدها هایی با قدرت فوق العاده بسازید و از آن ها برای مبارزه با شیاطین کمک بگیرید. تمام منابع و اشیا چون گیاهان و درختان و ستاره ها و… به شما در این راه کمک خواهند کرد. مجسمه هایی در مراحل مختلف بازی برای راهنمایی شما  وجود دارد که نشانه هایی برای شروع چالشی جذاب و کسب جوایز و امتیازات فراوان، جهت ارتقا توانایی های خود و پرورش اژدهاهای قدرتمند در دسترس شما قرار گرفته است. هوشیارانه در چالش ها شرکت کنید و با پیروزی امتیاز جمع آوری کنید. به علاوه شما در این بازی با نژاد و ویژگی های 17 نوع مختلف اژدها آشنا خواهید شد که این خود می تواند بسیار آموزنده و جذاب باشد. این بازی دوست داشتنی و زیبا محصولی از استودیوی Gram Games Limited می باشد که توانسته میلیون ها کاربر را به خود جذب کند و اکنون در اختیار شماست.

ویژگی های بازی Merge dragons :

– جستجو و کشف بیش از 500 اشیا شگفت انگیز برای ساختن قدرت های جدید

– قابلیت تبدیل اشیای عادی به ابزار هایی با قابلیت های ویژه و دلخواه شما در مراحل خاص

– استفاده از منابع محیطی چون گیاهان، ساختمان ها، سکه ها، گنجینه ها، ستارگان افتاده، اشیا جادویی و موجودات افسانه ای و… برای پیشرفت سریع تر و شکست قدرتمندانه دشمنان!

– جستجو و کشف مجسمه هایی برای جمع آوری و تطبیق با یافته های معماها

– شرکت در بیش از 600 چالش هیجان انگیز

– افزایش مهارت حل معما با به چالش کشیدن فکر و ذهن بازیکن در بیش از 140 مرحله پرسش و پاسخ

– بدون نیاز به اتصال به اینترنت

نام: Merge Dragons
حجم فایل: 56 مگابایت
شرکت سازنده: NANOO COMPANY Inc
تاریخ انتشار: 2015
ورژن: v1.5.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید و ای او اس
سبک بازی: نقش آفرینی - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 و ای او اس 8.0 به بالا

Merge Dragons - v1.5.0

Enjoy merging items and crawling dungeons at the same time! Get immersed into upgrading RPG heroes, grinding and looting for items, and participating in surprise events.

لینک دانلود