تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نسخه بتا بازی Metal Gear Survive برای PS4 + آپدیت 101

به روز رسانی :

96/11/01 ریجن 1 همراه با آپدیت 101 اضافه شد

Metal Gear Survive یکی از بازی های سبک اکشن می باشد که توسط کمپانی معروف کونامی تولید و منتشر شده و اولین نسخه از سری بازی های Metal Gear بشمار می آید که دیگر هیدئو کوجیما را در کنار خود نخواهد داشت . اتفاقات بازی در بازه زمانی Metal Gear Solid V: Ground Zeroes و Metal Gear Solid V روایت می شود . پس از محاصره پایگاه مادر ، Big Boss و Kazuhira به اجبار منطقه را ترک می کنند اما ناگهان کرمچاله ای در آسمان باز می شود و نیروگاه دریایی و همچنین سربازان باقی مانده Militrees Sans Frontiers را به سمت خود می کشد . سربازان همراه با بقایای پایگاه مادر به یک واقعیت جایگزین برای پیدا کردن جهانی پر از دشمنان خبیث که توسط نیروی کریستالی با عنوان creatures کنترل می شوند ، منتقل می شوند .

سایر توضیحات : Metal Gear Survive یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی Konami طراحی و ساخته شده و به تازگی نسخه بتا توسط کمپانی سازنده برای کنسول PS4 روانه بازار شده است . هدف اصلی آنها ، پیدا کردن منبع کریستال و راهی برای بازگشت به جهان خود است . Metal Gear Survive یک داستان جداگانه از زمان بندی اصلی بازی است که شباهت های بسیاری با ماموریت های Jamais Vu و Deja Vu در Earth Zeroes دارد . گیم پلی بازی در جهانی باز و از دید سوم شخص روایت می شود . بازی علاوه بر بخش چند نفره که در آن پلیر همراه با سه کاراکتر دیگر ، تیمی را تشکیل داده و ماموریت های مختلف را پشت سر می گذارد ، از حالت تکنفره نیز پشتیبانی کرده و در آن بازیکن قادر است با هوش مصنوعی همبازی شده و به کاراکترها دستور دهد . در این نسخه دیگر خبری از یک شخصیت ثابت نیست زیرا بازی این امکان را به شما می دهد تا خود ، شخصیت اصلی بازی را خلق کنید .

Metal Gear Survive center

مشخصات بازی Metal Gear Survive :

نام بازی : Metal Gear Surviveپلتفرم : PS4زبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Konamiمنتشر کننده : Konamiسبک بازی : اکشن و ماجرایینوع فایل : PKGرده بندی سنی : +17لینک مرتبط : PlayStation

Metal Gear Survive

لینک دانلود