تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Metro Exodus – CPY / FitGirl + Bonus Content

به روز رسانی :

1397/12/04 نسخه FitGirl اضافه شد .

در سال 2013 یک جنگ هسته ای بسیار بزرگ سرتاسر جهان Metro Exodus را فرا می گیرد و قدرت های جهان شروع به استفاده از بمب های هسته ای برعلیه یکدیگر می کنند . در همین راستا روسیه هدف بمب های هسته ای بسیاری قرار می گیرد که این امر باعث بوجود امدن خرابی های بسیار و همچنین مکان هایی که رادیواکتیو در آنها بسیار زیاد می باشد می شود . این مسئله بازماندگان بسیار اندک این حادثه وحشت آور را مجبور می کند که برای زنده ماندن به زیر زمین بروند اما زیر زمین نیز مکان امنی برای انسان ها نمی باشد زیرا بسیاری از حیوان ها تحت تاثیر تشعشعات هسته ای قرار می گیرند و تبدیل به هیولاهای بسیار بزرگی می شوند که باعث می شود زندگی در فضای مترو بسیار سخت و وحشت آور شود . بیست و سه سال پس از این حوادث تونل متروی شمالی که با نام Exhibition شناخته می شود مورد حمله موجودات مرموزی قرار می گیرد که با نام Dark Ones شناخته می شوند در جریان این حملات آرتیوم یک پسر بیست ساله که پیش از جنگ هسته ای بدنیا آمده است مجبور می شود، خانه خود را ترک کند و بدنبال ریشه این حملات برود .

سایر توضیحات : داستان بازی رایانه ای Metro Exodus پس از حوادث بازی لست لایت می باشد با توجه به این که این بازی دارای دو پایان بوده است سازندگان پایانی را انتخاب کرده اند که در جریان آن آرتیوم زنده خواهد ماند . شما باری دیگر وارد تونل های تاریک و سرد مترو خواهید شد این بار بازی دارای فضای جهان باز می باشد طبق اطلاعات بدست آمده در این بازی شما از یک قطار قدیمی استفاده می کند که کاملا مناسب برای سفرهای روی زمینی می باشد همچنین سازندگان اعلام کرده اند که بازی جدید دارای مراحل غیر خطی می باشد . گیم پلی بازی کاملا نسبت به نسخه های اول و دوم بازی ارتقاء یافته است و سیستم مخفی کاری بازی بسیار بهتر از نسخه اول شده است همچنین این بار انتخاب های شما تاثیر مستقیم بر روند داستانی بازی دارد و می تواند منجر به کشته شدن همراهان شما شود . بازی Metro Exodus قرار است در تاریخ 15 فوریه 2019 منتشر شود .

 

Metro-Exodus-Logo

مشخصات بازی Metro Exodus :

سبک بازی : شوتر – اول شخص

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 15 فوریه 2019

شرکت سازنده : 4A Games

منتشر کننده : 4A Games

نوع فایل : ISO

Metro Exodus - CPY / FitGirl

The year is 2036.
A quarter-century after nuclear war devastated the earth, a few thousand survivors still cling to existence beneath the ruins of Moscow, in the tunnels of the Metro.
They have struggled against the poisoned elements, fought mutated beasts and paranormal horrors, and suffered the flames of civil war.
But now, as Artyom, you must flee the Metro and lead a band of Spartan Rangers on an incredible, continent-spanning journey across post-apocalyptic Russia in search of a new life in the East.
Metro Exodus is an epic, story-driven first person shooter from 4A Games that blends deadly combat and stealth with exploration and survival horror in one of the most immersive game worlds ever created.
Explore the Russian wilderness across vast, non-linear levels and follow a thrilling story-line that spans an entire year through spring, summer and autumn to the depths of nuclear winter.
Inspired by the novels of Dmitry Glukhovsky, Metro Exodus continues Artyom’s story in the greatest Metro adventure yet.

لینک دانلود