تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Middle earth Shadow of War برای PS4 + آپدیت 108

به روز رسانی :

96/10/17 آپدیت 108 ریجن 1 و 2 اضافه شد

Shadow of War ادامه داستان Shadow of Mordor را روایت می کند ، دقیقا جایی که Talion هنوز بر روی صلح خود با لرد Celebrimbor ثابت قدم است . Talion و Celebrimbor به سمت کوه Doom سفر خود را آغاز می کنند ، مکانی که آن حلقه نفرین شده برای اولین بار ساخته شد و قرار است در همان مکان نیز برای همیشه از بین رود . به هر حال ، زمانی که ساخت حلقه کامل شد ، Celebrimbor ربوده و توسط Shelob گروگان گرفته شده است . حال Talion برای گرفتن تصمیمی سخت و دشوار خود را آماده می کند . Shelob در خواستی را برای تیلون فرستاده است و از او خواسته تا در برابر آزادی Celebrimbor ، حلقه را به او تسلیم کند . تیلون ناچارا این درخواست را قبول می کند و حلقه را به شلوب می دهد . شلوب معتقد است که دشمن اصلی آنها ، Sauron است . او از حلقه برای دیدن آینده و هدایت تیلون در آخرین قلعه Gondorian در Mordor ،  Minas Ithil که تحت محاصره نیروهای Sauron قرار گرفته ، استفاده می کند .

سایر توضیحات : Middle earth Shadow of War یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Monolith Productions طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Warner Bros. Interactive Entertainment برای کنسول PS4 روانه بازار شده است . Middle-earth: Shadow of War در جهانی باز و از دیدگاه سوم شخص روایت می شود . همانند نسخه قبل ، پلیر کنترل شخصیت تیلون را برعهده دارد ، کسی که دارای توانایی های منحصر بفرد در هنگام مبارزه است . در کنار ویژگی های مبارزاتی ، او قدرت های Celebrimbor را در وجود خود احساس می کند . او باید برای تکمیل ماموریت های مختلف از ترکیب توانایی های بهره ببرد و هدف اصلی اش را نابودی ارتش Sauron قرار دهد . بازی دارای یک روایت جذاب همراه با ماموریت های اصلی است که داستان را پیش میبرد و وجود ماموریت های فرعی این امکان را به کاراکتر اصلی می دهد تا با گیم پلی بازی آشنا شده و با کسب امتیازات مختلف ، توانایی و مهارت های خود را بهبود و ارتقا دهد . برخلاف نسخه قبلی که بیشتر بازی را hack and slash تشکیل میداد ، این نسخه بیشتر بر روی حالت نقش آفرینی متمرکز شده و یک تجربه شخصی تر برای هر بازیکن ایجاد می کند . این نسخه دارای سیستم آب و هوا پویا و همچنین چرخه روز و شب است که بر بازی و رفتار دشمن تاثیر می گذارد .

مشخصات بازی Middle earth Shadow of War :

نام بازی : Middle earth Shadow of Warپلتفرم : PS4زبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Monolith Productionsمنتشر کننده : Warner Bros. Interactive Entertainmentسبک بازی : اکشننوع فایل : PKGرده بندی سنی : +17لینک مرتبط : PlayStation

Middle earth Shadow of War

لینک دانلود