تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Midnight Quest – PC

Midnight Quest یک بازی اکشن ماجراجویی است که داستان یک دستیار جوان را که به دانشمند معروف کمک می کند آزمایش های خود را با زمان انجام دهد، می گوید. یک بار در طی یک آزمایش در آزمایشگاه یک انفجار رخ داد. در نتیجه، دانشمند درگذشت. شما در حال حاضر تنها در وسط شب در داخل یک خانه کشور هستید. وضعیت دشوار نیست؟ اما شما فرصتی برای حل آن دارید. غرق در فضای قرن بیستم میلادی، لذت بردن از یک داستان جالبی، در موقعیت های غیر منتظره. حل پازل را در راه، ملاقات دوستانه و شخصیت های بسیار دوستانه، سفر در طول زمان، با صرفه جویی mentor خود را جلو ببرید. این بازی از نظر محیط گرافیکی چندان خوب به نظر نمی رسد اما همین گیم پلی بازی باعث سرگرم شدن شما در این بازی خواهد شد. این بازی دارای گیم پلی سبک ولی با جزئیات تمام می باشد که هر پلیری را با هر سبک شیفته خود خواهد ساخت. کمپانی بازی سازی Sergey Romanko یک کمپانی مطرح در زمینه طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Midnight.Quest.center

مشخصات بازی Midnight Quest:نام بازی :  Midnight Questپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Sergey Romankoمنتشر کننده : Sergey Romankoسبک بازی : ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Midnight Quest

لینک دانلود