تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Miney Company A Data Racket – PC نسخه Early Access

Miney Company بازی VR فیزیکی مبتنی بر racquetball که در آن شما از خانه برای کارفرمای جدید کار می کنید. شغل شما این است که جمع آوری بلوک های اطلاعاتی از سراسر جهان برای Miney Company به سود خود را از طریق فروش به شرکت های چند ملیتی که به طور بالقوه ناسازگار هستند، به فروش برسانید. با 13 سطح قابل پخش، انواع مختلفی از مکانیک جمع آوری داده ها و انواع مختلف راکت، شما می توانید سرقت، شکار و محافظت از اطلاعات خود را از مهاجمان اطلاعات رقیب در حالی که با هماهنگ کننده محل خود آلبرت، بنجامین، و سیسیل در حال مذاکره هستید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Glass Temple Games یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی برای اجرا شدن نیاز به عینک Virtual Reality دارد*

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

Miney.Company.A.Data.Racket.center

مشخصات بازی Miney Company:نام بازی :Miney Companyپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2018شرکت سازنده :Glass Temple Gamesمنتشر کننده :Glass Temple Gamesسبک بازی :اکشن، شبیه ساز، ورزشینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Miney Company

لینک دانلود