تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Mission: Escape from Island – PC

Mission: Escape from Island یک بازی تیراندازی عالی با گرافیک مدرن روشن است! شیرجه رفتن به داستان یک سرباز که به سرزمین دشمن خود سرنوشت خود را دریافت کرده است، جایی که او نمی تواند برای کمک صبر کند و تنها می تواند بر خودش تکیه کند! آیا او می تواند در این جهنم زنده بماند، فقط به شما بستگی دارد. تجربه بقای منحصر به فرد در جزیره برای شما تضمین شده است، بنابراین با انبوهی از دشمنان مبارزه کنید و به طور مداوم به دنبال سلاح باشید. مشکلات فراوانی وجود خواهد داشت. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Falcoware یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Mission.Escape.from.Island.center

مشخصات بازی Mission: Escape from Island:نام بازی :  Mission: Escape from Islandپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Falcowareمنتشر کننده : Atriagamesسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Mission: Escape from Island

لینک دانلود