دانلود بازی Monster Energy Supercross: The Official Videogame 2 نسخه CODEX و FitGirl + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/12/28 آپدیت جدید v20190314 اضافه شد.
بازی MONSTER ENERGY SUPERCROSS 2، دومین قسمت از بازی ای با همین نام است که در سبک شبیه ساز مسابقه ی موتور سواری می باشد. هدف شما در این بازی، مسابقه دادن با موتورهای مختلف و شکست رقیبان می باشد. در این نسخه از بازی امکان مسابقه با قهرمانان مسابقات موتور سواری همچون Jason Anderson, Marvin Musquin, Eli Tomac و … به بازی اضافه شده است . یک بخش جدید شخصی سازی به بازی اضافه شده است که بیش از 3000 قطعه دارد که می توانید با آنها موتور رویایی تان را بسازید و با آن مسابقه دهید . در این نسخه شخصیت خود را نیز می توانید شخصی سازی کنید، برای مثال می توانید، ریش، مو ها، ابرو ها، رنگ پوست، رنگ چشم و … را تغییر دهید . در آخر نیز می توانید یک نوع خوشحالی برای برنده شدن در مسابقات انتخاب کنید . در این بازی می توانید در مسیر هایی مسابقه دهید که در واقعیت نیز وجود دارند. همچنین می توانید استادیوم های مختلف و جاده های مختلف را برای مسابقه ای هیجان انگیز و گیم پلی پایان ناپذیر انتخاب کنید. در این بازی می توانید به صورت تکی و آفلاین در برابر کامپیوتر مسابقه دهید، و همچنین می توانید به صورت آنلاین در برابر بازیکنان دیگر از سراسر جهان مسابقه دهید. این بازی با گرافیک زیبا و بالا و بخش های متنوع می تواند شما را برای ساعت ها جذب خود کند. در این بازی با شروع هر مسابقه، شور و هیجان در وجود شما موج خواهد زد و لحظات شاد و مفرحی را برای شما به وجود خواهد آورد. از موانع سخت عبود کنید و مهارت خود را در مسابقه های هیجان انگیز با قهرمانان جهان، آزمایش کنید. این بازی توسط موتور بازی سازی قدرتمند Unreal Engine ساخته شده است. 

Monster Energy Supercross The Official Videogame 2 - Screen

 مشخصات بازی MONSTER ENERGY SUPERCROSS 2 :سبک بازی : مسابقه ای – شبیه ساز – ورزشیپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده : .Milestone S.r.lمنتشر کننده : .Milestone S.r.lلینک مرتبط : STEAM

Monster Energy Supercross: The Official Videogame 2

The official Monster Energy AMA Supercross Championship game is back!
Live like a champion with the updated career mode.
Take part in more activities through your agenda: from Monday until the race weekend you will complete challenges, find new sponsors and meet fans to obtain incredible prizes!
Train hard in the Compound.
A vast area where you can ride freely and put your custom rider's skills to the test, competing against rivals on four different tracks. You can put your leaning, starting, braking, cornering and scrubbing abilities to the test here.
Tackle competitions like a hero.
Compete against more than 80 official 250SX and 450SX championship riders, including Jason Anderson, Marvin Musquin and, for the first time ever, the acclaimed Eli Tomac!
Your face, your style, your personality.
A new customisation mode with more than 3000 objects to create the bike of your dreams with aftermarket components. Customise your avatar with new options including beards, tattoos, earrings, hats; as well as skin, eye, hair and eyebrow colours.
Choose how to celebrate victory: after all, we all have our lucky moves!
An upgraded track editor.
Additional features and simplified accessibility thanks to the new graphic interface. Designing, constructing and sharing your custom tracks with the community will be easier thanks to the upgraded track editor!

لینک دانلود