تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Monster Energy Supercross The Official Videogame – PC تمام نسخه ها + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/01/29 آپدیت v20180416 نسخه CODEX اضافه شد.
بازی MONSTER ENERGY SUPERCROSS یکی از بازی های سبک مسابقه ای است که در آن با انواع موتورها می توانید مسابقه دهید و رقبا را شکست دهید. این بازی توسط موتور بازی سازی قدرتمند Unreal Engine ساخته شده است. در این نسخه  از بازی می توانید در مسیر هایی مسابقه دهید که در واقعیت نیز وجود دارند. می توانید استادیوم های مختلف و جاده های مختلف را برای مسابقه ای هیجان انگیز و گیم پلی پایان ناپذیر انتخاب کنید. در این بازی می توانید به صورت تکی و آفلاین در برابر کامپیوتر مسابقه دهید، و همچنین می توانید به صورت آنلاین در برابر بازیکنان دیگر از سراسر جهان مسابقه دهید. این بازی با گرافیک زیبا و بالا و بخش های متنوع می تواند شما را ساعت ها جذب خود کند. در این بازی با شروع هر مسابقه، شور و هیجان در وجود پلیر موج خواهد زد و لحظات شاد و مفرحی را به وجود خواهد آورد. با این بازی مهارت خود را در مسابقه های موتور سواری آزمایش کنید. شما هم اکنون می توانید این بازی زیبا و جذاب را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت کرده و از بازی لذت ببرید. 

MONSTER ENERGY SUPERCROSS

 مشخصات بازی MONSTER ENERGY SUPERCROSS : پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : supercrossthegameمنتشر کننده : supercrossthegameسبک بازی : مسابقه ایلینک مرتبط : STEAM

Monster Energy Supercross - The Official Videogame - Codex & FitGirl

Success, in Monster Energy Supercross – The Official Videogame 2, isn’t just about arriving first. A rider’s life isn’t made by races only. Train hard, meet fans, find new sponsors and contracts: this is the winning formula to become the greatest rider. Start from 250SX, set your agenda and earn experience to reach the highest rank in the 450SX series.

لینک دانلود