تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Monster Truck Drive – PC نسخه PLAZA

بازی Monster Truck Drive شما را به محدوده بی مرز ماشین های سنگین خواهد برد که در آن شما می توانید رانندگی این خودروهای عجیب و غریب را با گرافیک مناسب و فیزیک جالب تجربه کنید. Maneuver یک نوع خاص از خودروهای Monster Truck است که خود به چهار نوع arena, moon, hills و dusk تقسیم  می شود. هیچ محدودیت زمانی برای این بازی در نظر گرفته نشده است و همچنین شما می توانید خودرو را با 3 زاویه مختلف دوربین تماشا کنید. شما باید در نقشه ها و سرزمین های مختلف به بازی بپردازید و سعی کنید بهترین پرش را در فضاهای مختلف امتحان کنید.

سایر توضیحات: بازی Monster Truck Drive یک بازی جذاب ماشین سواری است که بدون محدودیت زمانی شما را به فضای خودروهای Monster Truck می برد. در این بازی شما با فیزیک جالب و نسبتا دقیقی از این خودرو روبرو خواهید شد. بازی Monster Truck Drive توسط Robert Cardona برای پلتفرم ویندوز تولید شده است.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Monster Truck Drive center

مشخصات بازی Monster Truck Drive:

نام بازی : Monster Truck Driveپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Robert Cardonaمنتشر کننده : Robert Cardonaسبک بازی : مسابقه ای – شبیه ساز – ماشین سواری – ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Monster Truck Drive

لینک دانلود