دانلود بازی Mortal Kombat Vs DC Universe برای Xbox360 و PS3

 بازی Mortal Kombat Vs DC Universe یک بازی مبارزه ای میان کارکتر های بازی معروف Mortal Combat و کارکترهای معروف DC می باشد . بازی مورتال کمبت در مقابل کارکتر های دی سی توسط استودیو Midway Games ساخته شده و کمپانی معروف Warner Bro Games آن را منتشر کرده است . بازی در سال 2008 منتشر شد و شامل کارکترهای هر دو فرانچز می باشد . بازی توسط نویسنده های کمیک یعنی Jimmy Palmiotti و Justin Gray نوشته شده است . داستان بازی از آنجا شروع می شود که Raiden خدای رعد و برق و Superman محافظ زمین حملات و خطرات دنیای خود را دفع می کنند و هر خطری را سرکوب می کنند . اما یک تهدید مشابه در هر دو جهان باعث می شود که کارکترهای این دو جهان با یکدیگر درگیر شوند . Shao Khan و Darkseid با یکدیگر ادغام می شوند و Dark khan را به وجود می آورند که این دلیلی بر آشوب در هر دو جهان می شوند . اگر این جنگ ادامه داشته باشد باعث نابودی هر دو جهان خواهد شد . قدرت کارکترهای هر جهان دچار نوسان شده و ضعیفتر و یا قوی تر می شوند . بازی مورتال کمبت در مقابل کمیک های دی سی توسط موتور قدرتمند گرافیکی Unreal Engine 3 ساخته شده است و مقصد آن کنسول های Playstation 3 و Xbox 360 می باشد .

Mortal Kombat Vs DC Universe

گیم پلی بازی دارای بخش داستانی می باشد و بنا به انتخاب بازیکن دارای دو داستان متفاوت در هر دو جهان می باشد و هر جهان داستان منحصر به فرد خود را دارد و پایان هر کدام نیز متفاوت می باشد . کاگردان بازی قبل از انتشار بازی این قول را داده بود که همه ی کارکترهای در طول خط داستانی بازی حضور دارند قابل بازی خواهند بود . همچنین بازی دارای یک مد به اسم Kombo Challenge می باشد که بازیکنان در آن می توانند برای خود Combo خلق کنند . همه کارکترها به غیر از Shao Khan , Darseid و Dark Khan دارای Finishing مخصوص به خود می باشند .

 

 

مشخصات بازی Mortal Kombat Vs DC Universe :

نام بازی : Mortal Kombat Vs DC Universe

نام بازی (فارسی) : مورتال کمبت در مقابل کمیک های دی سی

پلتفرم : Playstation 3 , Xbox 360

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2008

شرکت سازنده : Midway Games

منتشر کننده : Warner Bro Games

سبک بازی : مبارزه ای

دانلود بازی Mortal Kombat Vs DC Universe برای Xbox360 و PS3 با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

سایت مرتبط : Mortal Kombat Vs DC Universe

تریلر بازی

Mortal Kombat vs DC Universe
[KGVID width=”640″ height=”360″]http://dl3.download.ir/Download/2014/February/Movie/Clips/Mortal.Kombat.vs.DC.Universe.www.Download.ir.mp4[/KGVID]
Right-click or ctrl-click this link to download

لینک دانلود