تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Motorsport Manager Endurance Series – PC نسخه SKIDROW

پیست اتومبیل رانی در انتظار شماست! بازی Motorsport Manager Endurance Series نسخه جدیدی از سری بازی های جذاب Motorsport Manager را برای شما به ارمغان آورده است. در این بازی شما باید توانایی ها و مهارت های خود را در پیچ و خم پیست مسابقه مورد آزمایش قرار دهید. پیش افتادن از رقبا در مسیر های طولانی بدون شک کاری بس دشوار است چرا که روحیات و حالات شما در طول مسیر دستخوش تغییر خواهد بود و شما نمی توانید به صورت خطی توانایی های خود را حفظ کنید. رقابت های جدید IEC A و B همراه با ویژگی های جدید در مسیر های طولانی 90 دقیقه ای، 3 ساعته و حتی 6 ساعته می تواند جذابیت این بازی را به نمایش بگذارد جرا که در طول مسیر با هم تیمی های خود روبرو خواهید شد و برای ادامه مسیر باید از آنها کمک بگیرید. فراموش نکنید که تیم شما از 6 نفر تشکیل شده است پس روی تک تک آنها برنامه ریزی کنید.

سایر توضیحات: سری بازی های Motorsport Manager طعم جدیدی از سبک بسیار پر طرفدار مسابقات ماشین سواری را برای گیمرها عرضه داشته اند. در این نسخه جدید، ایده های جالبی نظیر نمایش و کنترل توان راننده ها در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما بدون شک باید با مدیریت توان آنها یک استراتژی طراحی کنید تا بتوانید بهترین زمان را در این مسابقات کسب کنید. بازی Motorsport Manager Endurance Series توسط شرکت Playsport Games برای پلتفرم های ویندوز، مک و لینوکس تولید و توسط شرکت بزرگ SEGA به بازار عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Motorsport Manager Endurance Series center

مشخصات بازی Motorsport Manager Endurance Series :

نام بازی : Motorsport Manager Endurance Seriesپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Playsport Gamesمنتشر کننده : SEGAسبک بازی : مسابقه ای – ماشین سواری – شبیه ساز – استراتژیک – ورزشینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Motorsport Manager Endurance Series

لینک دانلود