تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Mr. Pumpkin Adventure – PC

بازی Mr. Pumpkin Adventure یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های ماجرایی است که در سال 2017 توسط کمپانی بازی سازی مطرح Cotton Game تولید و توسط همین کمپانی نیز منتشر گردید. در این باز شما محیط های مختلفی را تجربه خواهید کرد که در نوع خود بی نظیرند. این بازی به شما احساس هیجانی مضاعف می دهد که به نوعی شما نیز مانند سایر پلیرها که در مورد این بازی نظر داده اند، معتاد این بازی خواهید شد. این بازی از نظر محیط گرافیکی چندان خوب به نظر نمی رسد اما همین گیم پلی بازی باعث سرگرم شدن شما در این بازی خواهد شد. این بازی دارای گیم پلی سبک ولی با جزئیات تمام می باشد که هر پلیری را با هر سبک شیفته خود خواهد ساخت. کمپانی بازی سازی Cotton Game یک کمپانی مطرح در زمینه طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Mr..Pumpkin.Adventure.center

مشخصات بازی Mr. Pumpkin Adventure:نام بازی :  Mr. Pumpkin Adventureپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Cotton Gameمنتشر کننده : Cotton Gameسبک بازی : ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Mr. Pumpkin Adventure

لینک دانلود