تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی My Diggy Dog v2.255 برای اندروید و iOS + مود

به روز رسانی :

96/09/09 نسخه جدید اضافه شد.

My Diggy Dog در بازی جذاب My Diggy Dog هزاران گنج، خطرهای غیر منتظره، اموال مختلف و پنهان و بسیاری دیگر در انتظار شما هشتند! زمانی Marty و صاحبش برای به دست آوردن گنج و در جستجوی آن به تمام دنیا سفر می کردند. اما به علت سفرهای زیاد صاحب مارتی به علت خستگی دست از سفر برداشت. بدون جمع کردن چیزهایی که دوست داشت و آرزوی آنها را داشت! اما Marty که بسیار وفادار بود و فادارای او بی حد و مرز، دست از آرزوهای صاحبش بر نداشت و تصمیم گرفت تا هر کاری از دستش برمی آید انجام دهد تا صاحبش را خوشحال کند. بنابراین تصمیم گرفت که تمام تجهیزات لازم را بردارد و به تنهایی به دنبال گنج و یافتن آن ها برود!

سایر مشخصات : در این بازی دوست داشتنی باید مارتی را هدایت کنید تا به گنج های مورد نظرش برسد. صدها صندوقچه گنج، سیاه چاله هایی که تا به حال کسی آنها را ندیده و اشیا باستانی بسیار گران بها در انتظار شما و مارتی هستند. اگر به بازی های ماجراجویی علاقه دارید زمان را از دست ندهید زیرا یک بازی زیبا و خوش رنگ و جذاب در انتظار شما می باشد. این بازی که توانسته میلیون ها کاربر در سراسر دنیا داشته باشد محصولی از استودیوی King Bird Games می باشد که اکنون به طور کامل در اختیار شما کاربران عزیز می باشد.

دانلود بازی My Diggy Dog

ویژگی های بازی My Diggy Dog : – داستان جذاب زندگی یک سگ که به تمام دنیا سفر می کند. – صدها متر زمین را حفر کنید تا به دنبال گنج بگردید! – گرافیکی خوش رنگ و لعاب و کاراکترهای بامزه – ده ها اشیا مصنوعی که در انتظار جمع آوری می باشند. – خطرهای بسیار که در زیر زمین در انتظار مارتی هستند!

My Diggy Dog

لینک دانلود