تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی NEO NEO – PC

NEO NEO, از توانایی وحشتناک و مخرب برای تغذیه معبد همیشه مراقب با روح و استفاده از قدرت واقعی استفاده کنید! Neo Neo یک بازی تیرانداز بازی فوق العاده سریع گام است که در یک دنیای پر جنب و جوش و رنگارنگ که در آن تنها مرگ مطمئن است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Sir Mr Red یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

NEO.NEO.center

مشخصات بازی NEO NEO:نام بازی : NEO NEOپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Sir Mr Redمنتشر کننده : Sir Mr Redسبک بازی : اکشن، فکرینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

NEO NEO

لینک دانلود