دانلود بازی NIGHTSTAR Alliance – PC نسخه Early Access

در بازی NIGHTSTAR Alliance شما فرماندهی یک جنگجوی جنگجویانه مسلحانه را به عنوان یک ناوگان که قادر به متوقف کردن دشمن A.I. که انسان را نابود کرده است فقط با این اتحاد می توانید امیدوار باشید که بشریت را نجات دهید. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Tiny Leviathan Studios یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی برای اجرا شدن نیاز به عینک Virtual Reality دارد*

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

NIGHTSTAR.Alliance.center

مشخصات بازی NIGHTSTAR Alliance:نام بازی :NIGHTSTAR Allianceپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Tiny Leviathan Studiosمنتشر کننده : Tiny Leviathan Studiosسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

NIGHTSTAR Alliance

لینک دانلود