تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Ninja Tycoon – PC

Ninja Tycoon یک بازی بسیار مهیج و دوست داشتنی در سبک بازی های استراتژیک و شبیه ساز می باشد که در ماه های اولیه سال 2018 میلادی منتشر شده است. در بازی Ninja Tycoon مدیریت یک روستای نینجا پرور به عهده شما است. هدف بازی این است که شما امپراطوری خود را بنا نهید و بتوانید ارتشی از نینجاهای مبارز را پرورش دهید تا به کمک آن ها نیروهای مبارز محلی در سراسر دنیا را شکست دهید. روستای خود را با استخدام کارگرها برای جمع آوری کالاها و ساخت و توسعه صنایع مختلف، ارتقا دهید. برای افزایش مهارت نینجاهای کارآموز و تازه کار آن ها را به نقاط مختلف و ماموریت های سخت بفرستید.

سایر توضیحات : آن ها را برای حملات زیرکانه، پشتیبانی از نیروهای خودی و سایر ماموریت ها تمرین دهید. از روستای خود در برابر مهاجمان دیگر روستاها مراقبت کنید. ماموریت هایتان را یکی پس از دیگری انجام دهید و با افزایش قدرت خود و نیروهای خود سعی کنید دنیا را به تصرف خود درآورید. روستای کوچک خود را به مرکز فرماندهی نینجاها تبدیل کنید و از آن جا به تمام دنیا حکمرانی کنید. گیم پلی جذاب این بازی مطمئنا شما را ساعت ها مشغول میکند. بازی بسیار مهیج Ninja Tycoon توسط استودیو بازی سازی Endless Loop Studios در همین ماه های اخیر ساخته شده و توسط همین کمپانی منتشر شده است. لینک دانلود مستقیم بازی Ninja Tycoon هم اکنون در سایت دانلود فارسی قرار گرفته است.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Ninja.Tycoon.center

مشخصات بازی Ninja Tycoon :نام بازی : Ninja Tycoonپلتفرم : PCزبان : انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی، اسپانیاییسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Endless Loop Studiosمنتشر کننده : Endless Loop Studiosسبک بازی : استراتژیک و شبیه سازامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Ninja Tycoon

لینک دانلود