دانلود بازی OK NORMAL – PC

OK / NORMAL یک تجربه ترسناک و تجربه سوم شخص است که توسط کنسول های اولیه کنسول های 90 ساله الهام شده است. سفر با ابعاد تاریک، ناهموار، رویایی همراه با تجربه های خود! به یاد داشته باشید رژیم غذایی خوب و دارو خود را دریافت کنید! این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی 98DEMAKE یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

OKNORMAL.center

مشخصات بازی OK NORMAL:نام بازی : OK NORMALپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : 98DEMAKEمنتشر کننده : 98DEMAKEسبک بازی : ماجزایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

OK NORMAL

لینک دانلود