تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Orbs – PC

Orbs یک بازی آنلاین بازی نقش آنلاین چند نفره چند نفره ای است که دارای یک دنیای باز است که بازیکنان برای کشف، کنترل و کنترل مناطق منطقه ای و آینده ای به منظور کشف اسرار آنها ارسال می شوند. بازیکنان نه تنها از طریق جهان به مبارزه می پردازند، بلکه در یک درگیری دائمی و رقابت با یکدیگر قرار می گیرند. Orbs به سرعت بهبود می یابد و تقریبا روزانه به روز می شود! Orbs توسط یک فرد تکمیل می شود. کمپانی بازی سازی I SHOW YOU یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Orbs.center

مشخصات بازی Orbs:نام بازی :  Orbsپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : I SHOW YOUمنتشر کننده : I SHOW YOUسبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Orbs

لینک دانلود