تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Order of Battle World War II Sandstorm – PC نسخه PLAZA

در بازی Order of Battle World War II Sandstorm شما در نقش Erwin Rommel در صحرای Fox هستید. شخصی که مسئولیت و رهبری نیروهای Axis آفریقای جنوبی در سال های 1941 تا 1943 را بر عهده داشت. شما باید راه را برای رفتن به کانال سوئز برای همراهان خود فراهم کنید و آن را از دشمن خالی کنید. در این مسیر علاوه برای وجود دشمن های مختلف و نیروهایی با تکنیک های مختلف، بدون شک صحرا نیز برای شما یک تهدید بزرگ به حساب می آِید. شما باید به این نکته توجه کنید که طوفان های شن از سرعت شما می کاهد و به سرعت دشمن اضافه خواهد کرد.

سایر توضیحات: بازی Order of Battle World War II Sandstorm جدیدترین پک الحاقی بازی Order of Battle World War II است که در آن شما برای اولین بار به صحرا های آفریقا قدم می گذارید .جاییئکه از نظر استراتژیک بسیار ارزشمند است. بازی Order of Battle World War II Sandstorm توسط شرکت The Artistocrats برای پلتفرم ویندوز تولید و توسط شرکت Slitherine Ltd به بازار عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Order of Battle World War II Sandstorm center
Order of Battle World War II Sandstorm center

مشخصات بازی Order of Battle World War II Sandstorm :

نام بازی : Order of Battle World War II Sandstorm پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2018 شرکت سازنده : The Artistocrats منتشر کننده : Slitherine Ltd سبک بازی : شبیه ساز – استراتژیک نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM

Order of Battle World War II Sandstorm

لینک دانلود