تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Order Up VR – PC

Order Up VR یک شبیه ساز رستوران واقعیت مجازی است که به شما اجازه می دهد تا هر دو آشپز و کارآفرین را بازی کنید! منو خود را بسازید، دستور العمل های خود را بر روی همه نوع تجهیزات پخت و پز آماده کنید و در هر زمانی به 4 مشتری تقسیم کنید. شما، بازیکن، بر این خواهد بود که چقدر خوب بخورید و به سرعت غذاهای خود را عرضه کنید. منتقدان مواد غذایی می توانند به ویژه خواستار غذای شما باشند! رستوران خود را سفارشی کنید و به انواع ظروف مورد نظر خود بپردازید، اما به یاد داشته باشید که مشتریانتان را خوشحال می کنند یا نمی خواهند دوباره برگردند! این بازی در حال حاضر در دسترسی شما به دنبال منابع مالی برای پروژههای با اشتیاق بعدی ما قرار دارد. ما انتخاب کردیم که بازی پایه موجود برای لذت بردن شما موجود باشد پشتیبانی شما اجازه می دهد ما را به اضافه کردن تمام ویژگی های فانتزی که هنوز در نقشه راه ما است. ما برنامه های BIG برای Order Up VR داریم. با کمک شما می توانید ببینید کسانی که به زندگی می روند!

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Order.Up.VR.center

مشخصات بازی Order Up VR:نام بازی :  Order Up VRپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Gambit Games Studio, LLCمنتشر کننده : Gambit Games Studio, LLCسبک بازی : شبیه سازنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Order Up VR

لینک دانلود