تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Overdrive Ninja Shadow Revenge v1.2.4 برای اندروید + مود

به روز رسانی :

1396/12/10 نسخه جدید اضافه شد.

Overdrive Ninja Shadow Revenge هیجانی بزرگ برای نبرد و شکست میان موجوداتی با ساختاری ترکیبی از انسان و تکنولوژی را در بازی مهیج و جذاب Overdrive Ninja Shadow Revenge تجربه کنید. شروع بازی از جنگل های  تاریک اتفاق می افتد که در مسیر، شما با دشمنان و تله های خطرناکی روبرو خواهید شد. در مبارزه، از مهارت خود برای جلوگیری از شکست و ازبین رفتن جان و دارایی های خود توسط دشمنان استفاده کنید و ترکیب های خارق العاده ای را انجام دهید. برای گذر از موانع و رسیدن به مراحل بالاتر با تمام قدرت نبرد را شروع کنید و بجنگید تا قهرمان این بازی مهیج شوید. از تجهیزات جنگی پیشرفته که در دسترس شما قرار گرفته است هوشیارانه استفاده کنید و دشمنان خود را شکست دهید و خود و دوستانتان را از چنگال دشمنان نجات دهید.

سایر مشخصات : نیروهای جنگی با نام های گروهی ninja shadow برای تامین امنیت و برقراری آرامش در شهر توسط دولت پراکنده شده اند که تمام اقدامات آن ها توسط ستاد در حال کنترل و نظارت می باشد. در حالی که تمام شهر تحت کنترل کامل می باشد دولت از حمله دشمنانی قدرتمند احساس خطر کرده و از عدم توانایی خود برای مدیریت شرایط خبر می دهد. شما فرماندهی به نام  CORE هستید که دولت مسئولیت جنگ و امنیت شهر را به شما می سپارد. در قدم اول باید هوشیارانه ارتش جدید خود را از میان سربازان کارآمد و با تجربه تشکیل داده و هرکدام را در مکان مناسب برای دفاع و شکست دشمنان بچینید و شهر را به حالت عادی برگردانید.

Overdrive.Ninja.Shadow.Revenge.center

ویژگی های بازی Overdrive Ninja Shadow Revenge :– آموزش نحوه شروع و ادامه مراحل بازی با تمام نکات برای سهولت کاربران– بازی OFFLINE و به صورت رایگان ارائه شده است– کنترلرهای نرم و روان بازی که باعث ایجاد حسی جدید در کاربر می شود.– دسترسی به گزینه combos powerful این امکان را به شما می دهد که سلاح مورد نیاز خود را کشف کنید و هیجان بازی را چند برابر کنید.– قابلیت ارتقا توانمندی ها، سفارشی کردن و تجهیز قهرمان خود با سلاح های پیشرفته و لباس های زرهی– طراحی گرافیکی بسیار زیبا و جذاب– قدرت و توانایی منحصر به فرد شما در نبرد

Overdrive Ninja Shadow Revenge

لینک دانلود