دانلود بازی Overdrive Ninja Shadow Revenge v1.2.4 برای اندروید + مود

به روز رسانی :

1396/12/10 نسخه جدید اضافه شد.

Overdrive Ninja Shadow Revenge هیجانی بزرگ برای نبرد و شکست میان موجوداتی با ساختاری ترکیبی از انسان و تکنولوژی را در بازی مهیج و جذاب Overdrive Ninja Shadow Revenge تجربه کنید. شروع بازی از جنگل های  تاریک اتفاق می افتد که در مسیر، شما با دشمنان و تله های خطرناکی روبرو خواهید شد. در مبارزه، از مهارت خود برای جلوگیری از شکست و ازبین رفتن جان و دارایی های خود توسط دشمنان استفاده کنید و ترکیب های خارق العاده ای را انجام دهید. برای گذر از موانع و رسیدن به مراحل بالاتر با تمام قدرت نبرد را شروع کنید و بجنگید تا قهرمان این بازی مهیج شوید. از تجهیزات جنگی پیشرفته که در دسترس شما قرار گرفته است هوشیارانه استفاده کنید و دشمنان خود را شکست دهید و خود و دوستانتان را از چنگال دشمنان نجات دهید.

سایر مشخصات : نیروهای جنگی با نام های گروهی ninja shadow برای تامین امنیت و برقراری آرامش در شهر توسط دولت پراکنده شده اند که تمام اقدامات آن ها توسط ستاد در حال کنترل و نظارت می باشد. در حالی که تمام شهر تحت کنترل کامل می باشد دولت از حمله دشمنانی قدرتمند احساس خطر کرده و از عدم توانایی خود برای مدیریت شرایط خبر می دهد. شما فرماندهی به نام  CORE هستید که دولت مسئولیت جنگ و امنیت شهر را به شما می سپارد. در قدم اول باید هوشیارانه ارتش جدید خود را از میان سربازان کارآمد و با تجربه تشکیل داده و هرکدام را در مکان مناسب برای دفاع و شکست دشمنان بچینید و شهر را به حالت عادی برگردانید.

Overdrive.Ninja.Shadow.Revenge.center

ویژگی های بازی Overdrive Ninja Shadow Revenge :

– آموزش نحوه شروع و ادامه مراحل بازی با تمام نکات برای سهولت کاربران

– بازی OFFLINE و به صورت رایگان ارائه شده است

– کنترلرهای نرم و روان بازی که باعث ایجاد حسی جدید در کاربر می شود.

– دسترسی به گزینه combos powerful این امکان را به شما می دهد که سلاح مورد نیاز خود را کشف کنید و هیجان بازی را چند برابر کنید.

– قابلیت ارتقا توانمندی ها، سفارشی کردن و تجهیز قهرمان خود با سلاح های پیشرفته و لباس های زرهی

– طراحی گرافیکی بسیار زیبا و جذاب

– قدرت و توانایی منحصر به فرد شما در نبرد

Overdrive Ninja Shadow Revenge

لینک دانلود