تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Paddle Battle – PC

Paddle Battle یک بازی حزب چند نفره محلی سریع برای گیمر تا 4 بازیکن است! بیرون ساقه، طفره رفتن، دفاع و رقابت با مخالفان خود – به مرگ! این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Birdshark! Games یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Paddle.Battle.center

مشخصات بازی Paddle Battle:نام بازی :  Paddle Battleپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :Birdshark! Gamesمنتشر کننده :Birdshark! Gamesسبک بازی :اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Paddle Battle

لینک دانلود