دانلود بازی Pane In The Glass – PC

Pane In The Glass یک بازی سبک از پنجره VR شستشو به ارتفاع بالا EXTREME! چنگ زدن به اسفنج و ریش تراش خود را، و سپس عمل سریع و کورکورانه را به عنوان splash، خیس کردن و پاک کردن تا بالا برج همیشه از پنجره ها را خیس کن! این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Rewind یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Pane.In.The.Glass.center

مشخصات بازی Pane In The Glass: نام بازی :  Pane In The Glass پلتفرم : PC زبان :  انگلیسی سال انتشار :2016 شرکت سازنده :Rewind منتشر کننده :Rewind سبک بازی : اکشن نوع فایل: ISO لینک مرتبط : STEAM

Pane In The Glass

لینک دانلود