تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Panzer Warfare – PC

Panzer Warfare, بازیکن در تانک ها و در تلفن های همراه و تبلت ها به شدت مبارزه می کند. شما می توانید از انواع تانک های دوران مدرن انتخاب کنید و توانایی های مبارزه خود را افزایش دهید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Kobra Studio یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Panzer.Warfare.center

مشخصات بازی Panzer Warfare:نام بازی :  Panzer Warfareپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2016شرکت سازنده :Kobra Studioمنتشر کننده :Kobra Studioسبک بازی : اکشن، استراتژیکنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Panzer Warfare

لینک دانلود