تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Pharmakon – PC

Pharmakon یک بازی دشوار است که نیاز به زمان دارد که برای بهینه سازی فکر عاقلانه فکر کند. استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین خود را برای مبارزه با تاکتیکی علیه عناصر عنصری که موجب جرح و تعدیل شما می شود، هدایت می کند. ارزیابی خطرات، هماهنگی حملات، بهینه سازی تجهیزات خود و تبدیل شدن به عامل که این آلودگی را به پایان برساند! گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Visumeca Games یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Pharmakon.center

مشخصات بازی Pharmakon:نام بازی :  Pharmakonپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :Visumeca Gamesمنتشر کننده :Visumeca Gamesسبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Pharmakon

لینک دانلود