تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Piece of Memory 2 Prologue – PC

Piece of Memory 2 Prologue, لیلی و Nekokun در زمینی فرود آمدند که در آن محیط به شدت تغییر کرده است به علت سقوط بین سیارات منظومه شمسی. پس از آنها مردم را از خواب سرد بیدار می کردند، ناخودآگاه می شنیدند و صدای مادر لیلی را می شنیدند. آنها باید به اداره بازرسی محیط زیست گنبد بروید. آنها در یک قطار حمل می شوند و اکنون به گنبد می روند. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی MATRE یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Piece.of.Memory.2.Prologue.center

مشخصات بازی Piece of Memory 2 Prologue:نام بازی :  Piece of Memory 2 Prologueپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :MATREمنتشر کننده :MATREسبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Piece of Memory 2 Prologue

لینک دانلود