تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Piece of Memory – PC

Piece of Memory, یک روز یک هواپیمای بدون سرنشین مستقل تلاش کرد تا ارتفاعش را کاهش دهد تا فرود آید. مالک آن را از دست داد، هواپیمای بدون سرنشین برای چند دهه با نیروی خورشیدی پرواز کرده است. این یک باقی مانده بود، یک هواپیمای بدون سرنشین نیمه دائمی مستقل از AI. هواپیمای بدون سرنشین پرواز می کرد و اجتناب از قله های بلند بر روی اقیانوس، اما ارتفاع آن را کاهش داد و باعث فرود آمدن بر روی یک سنگ کوچک شد. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی MATRE یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Piece.of.Memory.center

مشخصات بازی Piece of Memory:نام بازی :  Piece of Memoryپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :MATREمنتشر کننده :MATREسبک بازی :اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Piece of Memory

لینک دانلود