تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Pikes io Brutal Squad v2.3 برای اندروید و iOS

Pikes io Brutal Squad بازی زیبا و جذاب Pikes.io Brutal Squad در میدان نبرد خود منتظر شماست تا صحنه را از آن خود کنید. نیزه خود را بردارید و وارد میدان شوید. باید بتوانید نیزه تان را رشد دهید و بزرگ و بزرگترش کنید و نبردی بزرگ را به سود خود به پایان ببرید! فراموش نکنید که مربع های سرگردان را برای رشد و تقویت خود غارت کنید و از آنها در جهت اهداف خود استفاده کنید. هنگامی که گرسنه مربع ها هستید نمی توانید سرعت یک شوالیه مبارز را داشته باشید. در بازی Pikes.io Brutal Squad صرف نظر از اندازه نیزه، شما می توانید جانوران بی رحم را شکست دهید و بر آنها غلبه کنید. بنابراین به امتیازات بالا دست پیدا کنید و به رتبه های بالا صعود کنید.

سایر مشخصات : فراموش نکنید که در طول بازی و نبرد باید از خود دفاع کنید. بنابراین نیزه خود را طوری بسازید که بتواند در برابر حمله های شوالیه های حیوان صفت جان سالم بدر ببرد. بسیار مراقب باشید! زیرا اگر دشمن به نیزه شما برخورد کند و یا آن را هدف قرار دهد شما را از بازی خارج می کند. بازی Pikes.io Brutal Squad یک بازی سراسر هیجان و نبردهای نفس گیر می باشد که توانسته گیم پلی متفاوتی را ارائه دهد. این بازی زیبا و جذاب و متفاوت محصولی از استودیوی Clown Games می باشد که توانسته میلیون ها مخاطب را جذب جذابیت خود کند.

Pikes.io.Brutal.Squad.cente

ویژگی های بازی Pikes io Brutal Squad : – بازی به صورت آفلاین می باشد و به اینترنت نیازی ندارد. – کنترل بسیار آسان و روان در تلفن های همراه – قابلیت انتخاب نوع کنترل بازی به صورت joystick یا جهت های پیکانی برای تغییر جهت – گیم پلی متفاوت و اعتیاد آور

Pikes io Brutal Squad

لینک دانلود