دانلود بازی Pilot Brothers 2 – PC

Pilot Brothers 2, یک پرونده مخصوصا مو را با رئیس برادر و همکار برادرتان حل کنید! گربه آرسنیک برادران خلبان توسط Chemo Sumo کشته شده است! حالا دوتای معروف باید آرسنیک را قبل از اینکه با سیب زمینی فرش همکاری کند، ردیابی کنند. به طور معمول، این ماجراجویی کارآگاه ماجراجویی بدون چرخش و چرخش آن نخواهد بود، زیرا برادران باید با ساخت یک ترکیب از چهره گربه با کمک شاهد شروع کنند. قبل از اینکه آنها ایستگاه راه آهن را ترک کنند، راننده کامیون راه آهن و تعقیب قطار حمل سومیو آرسنیک. کمک به برادران خلبان عبور رودخانه – بدون یک پل – و حل بسیاری از پازل های چالش برانگیز برای صرفه جویی در آرسنیک در این تلاش قلب تپش بالا خئاهد رفت! این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Pilot.Brothers.2.center

مشخصات بازی Pilot Brothers 2:نام بازی :  Pilot Brothers 2پلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2014شرکت سازنده :1C Wirelessمنتشر کننده :1C Wirelessسبک بازی : ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Pilot Brothers 2

لینک دانلود