تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Piloteer – PC

Piloteer، یک بازی مبتنی بر فیزیک غافلگیرانه و باهوش به چالش کشیدن در مورد یادگیری پرواز، یک مخترع مشهور مصمم است که غلبه بر ننگ مرتبط با پرواز جتپاک و جهان را متقاعد کند که همه جتپاک ها باید به او احترام بگذارند. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Fixpoint Productions یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Piloteer.center

مشخصات بازی Piloteer:نام بازی :  Piloteerپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2015شرکت سازنده :Fixpoint Productionsمنتشر کننده :Fixpoint Productionsسبک بازی : شبیه سازنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Piloteer

لینک دانلود