تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Pinball FX3 Star Wars Pinball The Last Jedi – PC نسخه HI2U

بازی پینبال سالهاست که مورد توجه بسیاری از گیمر های جدید و قدیم بوده است و حتی اولین دستگاه های مکانیکی این بازی صف های طولانی بسیار زیادی را به خود دیده است چرا که روند ساده این بازی توانسته طرفداران بسیار زیادی را از سراسر جهان به خود جلب کند. بازی Pinball FX3 Star Wars Pinball The Last Jedi نسخه کامپیوتری این بازی است که در آن شما با دو میز جدید روبرو خواهید شد که بر اساس داستان جنگ ستارگان یا star wars است. در این بازی شما می توانید  حرکات مختلفی را انجام جدید و از ویژگی های افرادی نظیر Luke Skywalker, Rey, Finn, Chewbacca, R2-D2, BB-8 و Captain Phasma بهره بگیرید تا بازی جذابتری را تجربه کنید.

سایر توضیحات: بازی Pinball FX3 Star Wars Pinball The Last Jedi جدیدترین نسخه از سری بازی های Pinball FX3 است که در آن از داستان جنگ ستارگان استفاده شده و حرکات مختلفی را برای بازیکنان پیش بینی نموده است. بازی Pinball FX3 Star Wars Pinball The Last Jedi توسط شرکت Zen Studios برای پلتفرم ویندوز تولید شده است.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Pinball FX3 Star Wars Pinball The Last Jedi center

مشخصات بازی Pinball FX3 Star Wars Pinball The Last Jedi :

نام بازی : Pinball FX3 Star Wars Pinball The Last Jediپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Zen Studiosمنتشر کننده : Zen Studiosسبک بازی : شبیه سازنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Pinball FX3 Star Wars Pinball The Last Jedi

لینک دانلود