تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی PixARK – PC

PixARK به بازی بسیار هیجان انگیز PixARK خوش آمدید. یک بازی که در سرزمینی پهناور و وسیع که توسط دایناسورهای شرور و موجودات افسانه ای و ماجراجوهایی بی پایان احاطه شده است. برای اینکه بتوانید در این سرزمین افسانه ای و جادویی جان سالم بدر ببرید، باید این موجودات وحشی را رام و اهلی کنید تا بتوانید آنها را نوازش کنید. از همه ابزارها برای نیل به اهداف خود استفاده کنید و تجهیزات جدید بسازید و به وسیله مکعب های کوچک پایه و بنای بازی را بچینید و لذت ببرید. با خلق شخصیتی قدرتمند و قوی، تعداد بی شماری از نقشه های موجود و ماموریت های ایجاد شده به صورت روتین، ماجراجویی های شما به صورتی کاملا منحصر به فرد خواهد بود.

سایر مشخصات : در بازی PixARK شما می توانید با دوستان خود تیمی تشکیل دهید و قبیله خود را بسازید و یا به تنهایی خودتان بازی کنید. زمان خود را صرف ساخت و ایجاد سنگر و  قلعه ای قوی کنید و یا به جستجوی غارهای پهناور و بزرگ بپردازید. بر پشت اژدها بنشینید و پرواز کنید و به شکست دادن دشمنان خود به وسیله عصای جادویی مشغول شوید، و یا T-Rex خود را برانید و به وسیله موشک ها دشمن خود را بمب باران کنید. در بازی PixARK اینکه چگونه بازی کنید بر عهده شما خواهد بود! اینکه چه مقدار زنده بمانید و ادامه دهید مهم می باشد! این بازی جذاب شامل بیش از 100 موجود مختلف می باشد که باید آنها را اهلی کنید و سوارشان شوید. نقشه ها و ماموریت های متنوعی برای شما در نظر گرفته شده است. همچنین قادرید هرآنچه را تصور می کنید با ابزارهای موجود بسازید و خلق کنید.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

PixARK.center

مشخصات بازی PixARK :نام بازی : PixARKپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 27Mar, 2018شرکت سازنده :  Snail Games USAمنتشر کننده : Snail Games USAسبک بازی : اکشن، استراتژیک، ماجراجویی، نقش آفرینیامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

PixARK

لینک دانلود