تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Pixel Arcade – PC

بازی Pixel Arcade یک بازی جذاب و مهیج در سبک بازی های اکشن و ماجرایی است. این بازی بسیار اعتیاد آور بوده و می تواند شما را ساعت ها سرگرم سازد. در این بازی شما آماده وارد شدن به یک دنیای پیکسلی می شوید. این بازی بصورت واقعیت مجازی بوده و این ویژگی باعث افزایش هیجان بازی می شود. شما بایو موانع در سر راه خود را از میان بردارید و یا آنها را از بین ببرید. این بازی در پلتفرم واقعیت مجازی مدرن که در فضای سایبری نئون قرار دارد اتفاق می افتد. حرکت و راه خود را از طریق هر سطح منحصر به فرد برای از بین بردن موانع پیکسل های مزاحم در مبارزات انتخاباتی خود  بیابید. با افزایش دشواری که شما از طریق سطوح مختلف قفل شده درون بازی قرار دارند پیشرفت کنید. شما با افزایش سطح دشواری، توانایی های خود را نیز در مواجهه با خطرات و همچنین عکس العملتان را بالا می برید. موانع نیاز به گذر از زمان و مهارت بازیکن و همچنین استراتژیک و تاکتیک به کار برده شده توسط او خواهد داشت.

سایر مشخصات بازی: برای جلوگیری از پیشرفت دشمنان و پیکسل های دیگر شما نیاز به استفاده از ابزاری مناسب جهت از بین بردن آن ها دارید. استفاده از لیزر، interactables زمان محدود، سیستم عامل های در حال حرکت، دیوارها، مکعب ها و موارد دیگر، بازی Pixel Arcade را که یک بازی چالشی است به یکی از بهترین بازی ها در سبک خودش تبدیل کرده است. در این بازی موانعی وجود دارند که نمی توان آن ها را دست کم گرفت. آیا شما می توانید بالاترین امتیاز خود را با نابود کردن موانع و در میان سریع ترین مراحل بازی بدست آورید؟ در به روزرسانی های آینده این بازی سطوح آزاد مختلفی با بیشترین سرعت و موانع در اختیار بازیکن قرار خواهند گرفت.

Pixel.Arcade.center

مشخصات بازی Pixel Arcade:نام بازی :  Pixel Arcadeپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : آوریل 2018شرکت سازنده : Corrie Greenمنتشر کننده : CJG Studio Ltdسبک بازی : اکشن، ماجرایی، شبیه سازنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Pixel Arcade

لینک دانلود