تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Pixelpunk XL – PC

Pixelpunk XL یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های اکشن است که در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی مطرح Mykhail Konokh تولید و توسط همین کمپانی نیز منتشر گردید. در این باز شما محیط های مختلفی را تجربه خواهید کرد که در نوع خود بی نظیرند. این بازی به شما احساس هیجانی مضاعف می دهد که به نوعی شما نیز مانند سایر پلیرها که در مورد این بازی نظر داده اند، معتاد این بازی خواهید شد. این بازی از نظر محیط گرافیکی چندان خوب به نظر نمی رسد اما همین گیم پلی بازی باعث سرگرم شدن شما در این بازی خواهد شد. این بازی دارای گیم پلی سبک ولی با جزئیات تمام می باشد که هر پلیری را با هر سبک شیفته خود خواهد ساخت. کمپانی بازی سازی Mykhail Konokh یک کمپانی مطرح در زمینه طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید.

سایر مشخصات بازی: Pixelpunk XL یک تیرانداز اول شخص مدرسه قدیمی پیکسل شده با مکانیک بازی سرکش مانند در محیط علمی تخیلی است. مبارزه با دشمنان در اتاق ها و تونل های به طور تصادفی تولید شده. جمع آوری مصنوعات برای باز کردن مراحل بعدی. پرواز در گرانش صفر در محیط های منحصر به فرد، با استفاده از زرادخانه خود از سلاح ها برای انفجار و نابودی کسانی که جرات حمله به شما را به خود داده اند استفاده کنید.

Pixelpunk.XL.center

مشخصات بازی Pixelpunk XL:نام بازی :  Pixelpunk XLپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Mykhail Konokhمنتشر کننده : Mykhail Konokhسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Pixelpunk XL

لینک دانلود